אודות האתר

מה זה האתר הזה בכלל?

בתור עורך דין צעיר, בחרתי “לבלות” את השנים הראשונות שלי כשכיר אצל כמה עורכי דין ותיקים בתחום בשביל ללמוד את העולם המעשי של המקצוע. ואולי בעוד כמה שנים אצא לדרך חדשה בעצמי.

במקביל, החלטתי, כחלק מיציאה לדרך מקצועית חדשה, לבנות את האתר הזה.

במהלך הלימודים הבנתי עד כמה ידע והבנה בתחום המשפטי (ותאומו הכלכלי) חשובים להתנהלות היומ-יומית שלנו כפרטים וכבעלי משפחות. אין כמעט תחום בחיים שאין לו ממשק ישיר או עקיף עם חוק כזה או אחר

ולא…. אין זה אומר שכל דבר שקשור לעולם המשפטי קשור דווקא לבית משפט או הליך כזה או אחר. (“לא הכל ייקוב הדין את ההר”)

למרות זאת יש הרבה פעולות משפטיות שאנחנו מעורבים בהם, בין שאנחנו מודעים לכך או לא, ולא קורה שום דבר מורכב או לא מתעוררת בעיה בהן. אך עדיין…

אין מי מאתנו שלא חתם על הסכם שכירות או השכיר בעצמו נכס לאחרים ואין לו שאלות בעניין….

אין מי מאתנו שלא שאל את עצמו פעם האם הוא מקבל את זכויותיו כעובד באופן מלא….

בהחלט ייתכן ורצינו לעמוד פעם לעמוד על זכותנו לתבוע כלפי מי שעוול כלפינו בתביעה (קטנה) ולא ידענו איך לגשת לנושא…. (נו באמת למי יש זמן לזה?!)

כל זאת ועוד יהיו הנושאים שאפרסם עליהם חומרים ומאמרים קצרים באתר, ונוכל לייצר דיאלוג באמצעות הפורומים באתר בגינן. בתחילת הדרך בחרתי בנושאים שבהם התמחתי ואשר העמקתי בידיעתם במהלך תקופת הלימודים או ניסיון החיים (בכל זאת בן 33…)

בהמשך…. יתארחו באתר עורכי דין בתחומים נוספים…. אתם מוזמנים לבקש תחומים שלא עלו בנתיים…

לי זה חשוב, כי ככה את לומד הכי טוב את הפרקטיקה המעשית של הדברים, אני מבטיח להתייחס ברצינות לכל פניה שאוכל לענות עליה או לתת כיוון של תשובה.

מה תוכלו למצוא באתר הזה בנוסף לפורומים? פוסטים מקצועיים בתחומים שונים שאבחר להתחייס ולכתוב עליהם, תשובות לשאלות רבות שלאט לאט יצברו בפורומים השונים.

בסופו של דבר שימוש נכון באתר הזה יכול לחסוך לכם זמן, מאמץ…. וכן.. לעיתים גם כסף.

אני מתכוון להתמקד בהתחלה בפרסום האתר במרחב גוש עלי-שילה… אתם בהחלט מוזמנים לשתף הלאה.

שתהיה החלפת דעות פוריה ומבורכת!

משה

כתיבת תגובה